Yayın Akışı Türkiye Saatine Göredir.


TRGOOL WEBTV İNDİR KANALLARI MASAÜSTÜNDEN İZLE!

İndirmek için buraya tıkla

Flash Player hatasi alanlar buraya tiklayin

DUZELTMEK ICIN BURAYA TIKLA

CANLI NBA izle

NBA 1 NBA 2 NBA 3 NBA 4 NBA 5 NBA 6 NBA 7 NBA 8 NBA 9 NBA 10

Maç Kanallari

Channel 1 Channel 2 Channel 3 Channel 4 Channel 5 Channel 6

CANLI Skysports 1,2,3 izle

Sky Sports 1 Sky Sports 2 Sky Sports 3
24 Haziran Cumartesi

13:00 Formula 1 - Antrenman Turları canli izle
Azerbaycan GP

Kanal 1 Kanal 2

13:00 WTA Birmingham - 1/2 Final canli izle

Kanal 5 Kanal 6

15:15 MotoGP - Sıralama Turları canli izle
Assen

Kanal 1 Kanal 2

16:00 Formula 1 - Sıralama Turları canli izle
Azerbaycan GP

Kanal 1 Kanal 2

16:00 WTA Birmingham - 1/2 Final canli izle

Kanal 5 Kanal 6

17:30FIA WTCC - Eleme Turu Portekiz canli izle

Kanal 3 Kanal 4

18:00 Meksika - Rusya canli izle
FIFA Konfederasyonlar Kupası

Kanal 7

18:00 Yeni Zelanda - Portekiz canli izle
FIFA Konfederasyonlar Kupası

Kanal 8

18:30 FIA WTCC - MAC3 Portekiz canli izle

Kanal 3 Kanal 4

19:00 Strum Graz - CSKA Moskova canli izle
Hazırlık Maçı

Kanal 9

20:30 NY Red Bulls - NY City canli izle
MLS

Kanal 10

21:45 Çek Cumhuriyeti U21 - Danimarka U21 canli izle
U21

Kanal 11

21:45 İtalya U21 - Almanya U21 canli izle
U21

Kanal 12

22:00 Getafe - Tenerife canli izle
La Liga 2 Play-Off - Final

Kanal 13
25 Haziran Pazar

01:00 Santos - Sport Recife canli izle
Serie A

Kanal 3 Kanal 4

02:00 Indiana Fever - LA Sparks canli izle
WNBA

Kanal 5 Kanal 6

14:00 Assen MotoGP - Yarış canli izle
WNBA

Kanal 1 Kanal 2

16:00 Azerbaycan GP Formula 1 - Yarış canli izle

Kanal 1 Kanal 2

18:00 Almanya - Kamerun canli izle
FIFA Konfederasyonlar Kupası

Kanal 7

18:00 Şili - Avustralya canli izle
FIFA Konfederasyonlar Kupası

Kanal 8

18:00 WTA Mallorca - Final canli izle

Kanal 3 Kanal 4

22:00 Gremio - Corinthians canli izle
Serie A

Kanal 3 Kanal 4
26 Haziran Pazartesi

00:30 Bahia - Flamengo canli izle
Serie A

Kanal 3 Kanal 4

02:00 Minnesota Lynx - SA Stars canli izle
WNBA

Kanal 5 Kanal 6

21:45 Dundalk – Galway United canli izle
Premier Division

Kanal 7
27 Haziran Salı

19:00 Alashkert – Santa Coloma canli izle
Şampiyonlar Ligi Elemeleri

Kanal 7

20:30 Angola – Tanzanya canli izle
Hazırlık Maçı

Kanal 8

21:00 TNS - Europa FC canli izle
Şampiyonlar Ligi Elemeleri

Kanal 9

21:00 Hibernians - FCI Tallinn canli izle
Şampiyonlar Ligi Elemeleri

Kanal 10

21:00 Vikingur – Trepca canli izle
Şampiyonlar Ligi Elemeleri

Kanal 11